Bestsellery / Król

Niezbyt łatwe książki

Książki lekkie i przyjemne cieszą się dużą popularnością, ponieważ czyta się je szybko i są to wyraźne lektury, gdzie można spotkać różnych bohaterów. I dobrych i złych. Obydwie grupy doskonale się uzupełniają, dzięki czemu mamy do czynienia z fajnymi propozycjami do czytania. Nie wszystkie książki są takie lekkie i przyjemne. Czasem są one niełatwe i mają ukryty sens, który powoduje, że człowiek zaczyna rozmyślać o swoim życiu. Taką książkę pt.”Król” napisał Szczepan Twardoch.

Uznany, polski pisarz

O tym autorze już nie raz było głośno. Szczepan Twardoch pisze naprawdę znaczące książki, które są dowodem na to, że nie wszystko jest takie łatwe i przyjemne. Warto poznać jego książki, ponieważ mają one drugie dno i można dzięki temu zrozumieć sens swojego życia. Szczepan Twardoch jako niezależny publicysta publikował w “Życiu”, “Opcjach”, “Frondzie”, “Arcanach” i “Strzale”. W swojej karierze zawodowej był także redaktorem. Obecnie jest także stałym felietonistą i współpracownikiem Broni i Amunicji”. Na swoim koncie ma już wiele książek, które cieszą się ogromną popularnością. Osoby nastawione na lekką lekturę powinny wiedzieć, że nie będzie to dla nich łatwe starcie. Ale nie można się zrażać. Nie można się poddawać, ponieważ dzięki temu można wiele zyskać. Jego powieść ze strony www.taniaksiazka.pl Król to jedna z najbardziej wyczekiwanych pozycji w ostatnich czasach. Szczepan Twardoch po raz kolejny udowadnia, że pisze doskonałe książki literackie.

Lata trzydzieste XX wieku

Tym razem w swojej książce autor przenosi nas do Warszawy. Mamy lata trzydzieste XX wieku. Wiele osób nie pamięta tego okresu. Nic dziwnego, ponieważ nie było ich jeszcze wtedy na świecie. Jesteśmy obecnie przyzwyczajeni do wygody życiowej, zapominając o tym z jakimi trudnościami musieli mierzyć się nasi bliscy. W tej oto książce mamy do czynienia z obrazem świata niełatwego. Z wieloma tragicznymi wydarzeniami, które nie powinny mieć tak naprawdę miejsca. Z ćwiartowaniem, z gwałtami, przestępczością, rabunkami i wieloma innymi sprawami związanymi z półświatkiem. Często cierpią kobiety, które chcą dobrze i próbują innym pomóc, ale nie jest im to dane. Tak bowiem na ogół kończą bohaterzy. Zresztą nie tylko cierpią kobiety, ale także wielu innych bohaterów (i to męskich), jakich można spotkać na kartach tej książki. Życie codzienne, polityka, gangsterka – jeżeli ktoś chce się przekonać jak w oczach Szczepana Twardocha wyglądała Warszawa wiele, wiele lat temu, to koniecznie powinien sięgnąć do tej książki.

Książka zdjęcie utworzone przez ArthurHidden - pl.freepik.com